Figaro Concept | Hakkımızda
15267
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15267,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_hidden,vertical_menu_hidden_with_logo, vertical_menu_width_260,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
234234

Biz Kimiz?

Figaro Kuaför, 1958 yılında rahmetli Mehmet Önal tarafından İstanbul Hilton Otel’de kurulmuş olup halen hizmet vermektedir.

 

1983 yılında ise Erdoğan Tamirci Figaro Kuaförle çalışmaya ve 2006 yılında markayı devralarak kurumsallaşmaya başladı.

 

Ramada 2007, Etiler 2010, Bomonti Hilton 2014 ve son olarak Modern East AVM’de 2016 yılında Figaro Kuaför şubeleri Hizmete girdi.

 

Günümüzde Erdoğan Tamirci, Şenol Tezcan, Sefer Danacı, Şenay Özmen, Şeref Fidan ortaklığında ve beş şubesi bulunan Figaro Kuaförün her şubesi ortaklardan birinin yönetiminde olup 93 çalışanı ile profesyonel hizmet vermektedir.

 

Vizyon;

Müşteri memnuniyeti esaslı, klasik kuaförlük anlayışı dışına çıkarak çağdaş anlayışla kuaförlük mesleğini sanata dönüştürmek.

 

Misyon;

Tüm şubelerimizde yüksek hizmet kalitesi ve standardı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Katıldığımız yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerle sanatımızı besleyerek en trend saç kreasyonlarıyla hizmet vermekteyiz.

 

BiYOGRAFİ

 

Erdoğan Tamirci;

1983 yılında sektöre ilk adımını atmış, kuaförlük mesleğine olan tutkusu sayesinde işletme ve akademik eğitimlerini alarak çok kısa zamanda kendisini geliştirmiş. Bitmeyen öğrenme aşkıyla kendini yenileyerek ve meslek hayatına kurumsallaşarak, büyüyen bir aile maneviyatıyla devam etmiştir.

 

İlk kuaför salonunu devraldığı günden bu yana çizgisini bozmayan girişimci, hakkaniyetli,  sevgi, saygı, hoşgörü, nezaket gibi tüm mükemmeliyetçi özellikleri taşıyan, çalışmaktan asla vazgeçmeyen bir lider olmuştur.

 

Şenol Tezcan;

1988 yılında İstanbul Hilton otelinde mesleğe başlamış. 1996-2000 yıllarında Akademik eğitimlerini tamamlayarak 2001 yılında Erdoğan Tamirci ile beraber Figaro ailesine ortak olmuştur. Halen ilk gün ki heyecanıyla eğitim almaya ve öğrendiklerini aktarmaya devam eden sanatını en trend kreasyonlarla buluşturan bir yönetici ve aynı zamanda eğitmendir.

 

Sefer Danacı;

1987 yılında kuaförlük mesleğine başlamıştır. Şişli, Levent ve Etiler’de mesleki eğitimlerini alarak kendini geliştirmiştir. 2005 yılında Figaro Kuaför ile çalışmaya başlamış ve son 3 yıldır ortaklığını yapmaktadır.

 

Figaro Kuaför ailesinin bitmeyen yenilikçi anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışında eğitimler alarak yeni moda akımlarını salonlarımıza gelen misafirlerimizle buluşturmaktadır.

 

Şenay Özmen;

Erken yaşlarda sektöre girmiş, usta öğreticiler tarafından yetiştirilmiş, iş hayatını ve mesleği öğrenme aşkıyla kendini geliştirmiştir. Uzun yıllar önemli lokasyonlarda çalışmış ve Figaro ortaklığına katılmış halen çalışan üreten ve ortaklığında bulunduğu salonlardan birini yönetmektedir.

 

Şeref Fidan;

Figaro ailesinin genç ortağı olup 1996 yılında çocuk denilecek yaşta kuaförlük mesleğine ilk adımını atmıştır.Mesleğe olan aşkı ve çalışma tutkusuyla yenilikçi, idealist, genç bir girişimcidir. Dünyaca ünlün kuaför Vidal Sassoon akademilerinde almış olduğu üst düzey saç kesim eğitimleriyle erkek kuaförlüğünde uyguladığı Sassoon saç kesim tekniğiyle fark yaratmıştır. Çağdaş bakışıyla en trend kreasyonlarını oluşturmuştur. Evrensel kuaförlük anlayışı, bilgi ve iş tecrübesiyle müşteri memnuniyeti esaslı hizmet vermektedir.

figaroConceptLogo3
Profesyonel Kadro0%
Modern Saç Tasarımları0%
Müşteri Memnuniyeti0%
Kurumsal Kimlik0%